Сапуни

Сапун со козјо млеко

Сапун со козјо млеко

Рачно изработен сапун кој во составот има ладно цедени масла и путери, погоден за секојдневна употре..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Сапун со хималајска сол

Сапун со хималајска сол

Рачно изработен сапун за лице и тело, кој во својот состав меѓу другото има ситна хималајска сол, ги..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)