Нега на лице

Путер за лице нормална до сува кожа

Путер за лице нормална до сува кожа

Рачно изработен хранлив мелем  за лице со масло од ноќничеКомбинација од органски, ладно цедени..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Путер за лице нормална до масна кожа

Путер за лице нормална до масна кожа

Рачно изработен хранлив мелем  за лице изработен на база на масло од лешник и шеа путер, збогат..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Витамински серум за лице

Витамински серум за лице

Природен серум за лице изработен од внимателно одбрани органски состојкиОвај подмладувачки серум е н..

850 МКД Без ДДВ: 850 МКД

Витамински серум

Витамински серум

Природен серум за лице изработен од внимателно одбрани органски состојкиОвај подмладувачки серум е н..

730 МКД Без ДДВ: 730 МКД

Балзам за усни ( 15ml )

Балзам за усни ( 15ml )

Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усниод надворешн..

250 МКД Без ДДВ: 250 МКД

Балзам за усни ( 30 ml )

Балзам за усни ( 30 ml )

Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усниод надворешн..

290 МКД Без ДДВ: 290 МКД

Прикажани од 1 до 6 од вкупно 6 (1 страна/и)