Нега на тело

Путер за тело со лаванда

Путер за тело со лаванда

Рачно изработен путер за тело со лаванда, во кој главна состојка е шеа путерот кој има својство длаб..

550 МКД Без ДДВ: 550 МКД

Цврсти парфеми за тело

Цврсти парфеми за тело

цврст парфем   - совршено се топи при контакт со телото и има неверојатно убав мирис ..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Путер за тело со ванила и сладок портокал

Путер за тело со ванила и сладок портокал

Путер за тело со ванила и сладок портокалБогат и кремаст путер за тело, идеален за нормална до сува&..

550 МКД Без ДДВ: 550 МКД

Прикажани од 1 до 3 од вкупно 3 (1 страна/и)