Мона

Путер за лице нормална до сува кожа

Путер за лице нормална до сува кожа

Рачно изработен хранлив мелем  за лице со масло од ноќничеКомбинација од органски, ладно цедени..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Путер за лице нормална до масна кожа

Путер за лице нормална до масна кожа

Рачно изработен хранлив мелем  за лице изработен на база на масло од лешник и шеа путер, збогат..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Путер за тело со лаванда

Путер за тело со лаванда

Рачно изработен путер за тело со лаванда, во кој главна состојка е шеа путерот кој има својство длаб..

550 МКД Без ДДВ: 550 МКД

Сапун со козјо млеко

Сапун со козјо млеко

Рачно изработен сапун кој во составот има ладно цедени масла и путери, погоден за секојдневна употре..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Сапун со хималајска сол

Сапун со хималајска сол

Рачно изработен сапун за лице и тело, кој во својот состав меѓу другото има ситна хималајска сол, ги..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Цврсти парфеми за тело

Цврсти парфеми за тело

цврст парфем   - совршено се топи при контакт со телото и има неверојатно убав мирис ..

450 МКД Без ДДВ: 450 МКД

Витамински серум за лице

Витамински серум за лице

Природен серум за лице изработен од внимателно одбрани органски состојкиОвај подмладувачки серум е н..

850 МКД Без ДДВ: 850 МКД

Путер за тело со ванила и сладок портокал

Путер за тело со ванила и сладок портокал

Путер за тело со ванила и сладок портокалБогат и кремаст путер за тело, идеален за нормална до сува&..

550 МКД Без ДДВ: 550 МКД

Витамински серум

Витамински серум

Природен серум за лице изработен од внимателно одбрани органски состојкиОвај подмладувачки серум е н..

730 МКД Без ДДВ: 730 МКД

Балзам за усни ( 15ml )

Балзам за усни ( 15ml )

Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усниод надворешн..

250 МКД Без ДДВ: 250 МКД

Балзам за усни ( 30 ml )

Балзам за усни ( 30 ml )

Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усниод надворешн..

290 МКД Без ДДВ: 290 МКД

Прикажани од 1 до 11 од вкупно 11 (1 страна/и)