Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усни
од надворешни влијанија
-исклучително ефикасен во заздравувањето на испукани усни
-со нанесувањето на балзамот, се формира заштитен слој кој овозможува длабинска хидратација  и ги прави усните меки и нежни како свила

Начин на употреба:
Со нанесувањето на балзамот, се формира заштитен слој кој овозможува длабинска хидратација  и ги прави усните меки и нежни како свила

Состав ( INCI ):

  • Cocos Nucifera Coconut Oil *,
  • Butyrospermum Parkii Shea Butter* ,
  • Beeswax*
  • Callendula Oficinalis Flower Oil macerate

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Балзам за усни ( 15ml )

  • Поизводител: Мона
  • Шифра на производ: Балзам за усни
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 250 МКД

  • Без ДДВ: 250 МКД