Направен со комбинација  од органски масла и путери кои ќе ги заштитат вашите усни
од надворешни влијанија
-исклучително ефикасен во заздравувањето на испукани усни
-со нанесувањето на балзамот, се формира заштитен слој кој овозможува длабинска хидратација  и ги прави усните меки и нежни како свила

Состав -INCI : Cocos Nucifera Coconut Oil *, Butyrospermum Parkii Shea Butter* ,Beeswax* Callendula Oficinalis Flower Oil macerate

Со нанесувањето на балзамот, се формира заштитен слој кој овозможува длабинска хидратација и ги прави усните меки и нежни како свила

Нутритивен состав на Балзам за усни
INCI1 Cocos Nucifera Coconut Oil
INCI2 Butyrospermum Parkii Shea Butter
INCI3 Beeswax
INCI4 Callendula Oficinalis Flower Oil macerate

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Балзам за усни ( 30 ml )

  • Поизводител: Мона
  • Шифра на производ: Балзам за усни
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 290 МКД

  • Без ДДВ: 290 МКД