• Цврсти парфеми за тело
цврст парфем   - совршено се топи при контакт со телото и има неверојатно убав мирис 
кој е добиен од самите масла и путери од кои е изработен.
Сировиот путер од какао   има прекрасен мирис што потсеќа на чоколадо, богат со масни киселини 
потребни за здрава кожа 
Се нанесува после бањање додека кожата е сеуште топла 


СОСТАВ INCI   Sesamum Indicum Seed Oil (vanilla beans infused), Theobroma Cacao Seed Butter,
Cera Flava, Cocos Nucifera Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Цврсти парфеми за тело

  • Поизводител: Мона
  • Шифра на производ: Парфеми за тело
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 450 МКД

  • Без ДДВ: 450 МКД